JESTEŚ ZAINTERESOWANY KOCIĄTKIEM PROSZĘ PRZECZYTAJ !!!

Koty w moim domu są traktowane jak członek rodziny, w pełni poszanowania ich uczuć i potrzeb. Planowane mioty są efektem przemyślanych skojarzeń, kotki rodzą nie częściej niż raz w roku będąc w doskonałej kondycji. Możliwości obserwacji cudu narodzin, wzrostu i rozwoju kociąt nie można porównać z niczym innym. Maluszki od chwili narodzin są w stałym kontakcie z całą rodziną. Zazwyczaj mamy tylko jeden miot. 

Kocięta mają do dyspozycji cały dom. Przechodzą kolejno etapy aklimatyzacji. Po porodzie przebywają z mamusią w naszej sypialni, następnie nauka czystości w kocim pokoju,  który ma zabezpieczone wejście barierką dla dzieci, pokój ten jest przez nas odwiedzany kilkanaście razy dziennie ponieważ jest przechodni stanowi wejście do łazienki i naszej sypialni. Zdjęcia kociego królestwa poniżej. Około ósmego tygodnia życia kociąt barierkę otwieramy, kocięta potrafią wówczas korzystać z kuwety i drapaka, na tym etapie są już na tyle duże i samodzielne, gotowe do poznawania życia w zgiełku domowej krzątaniny. Prawidłowa socjalizacja jest bardzo ważna, owocuje przy aklimatyzacji kociątka w nowym domu. Kocie które zna odgłosy różnych sprzętów, towarzyszy rodzinie podczas normalnego codziennego życia doskonale odnajduje się w nowych warunkach. 

Każdy kociak w trakcie rozwoju jest traktowany indywidualnie dzięki temu możemy nowemu opiekunowi przekazać dokładne zalecenia dotyczące jego upodobań, preferencji kulinarnych : ). Kociaczki z ufnością patrzą na nas podczas zabawy na którą poświęcamy wiele czasu to najlepsza forma poznania każdego malca. Dla wychowanków hodowli Severum na przyszłych opiekunów szukamy ludzi dzięki którym te oczy nigdy nie spojrzą inaczej.

 

Kocięta mogą opuścić dom rodzinny po ukończeniu 12 tygodnia życia NIGDY WCZEŚNIEJ !!!

Cena kociątka jest ustalana indywidualnie.

KAŻDE KOCIĄTKO ZABIERA ZE SOBĄ:

Kilku pokoleniowy rodowód FIFE gwarantujący rasowość kota.

Książeczką zdrowia - zawierającą  wpisy wykonanych szczepień, odrobaczeń oraz numer wszczepionego MICROCHIPA.

Wyprawkę która ułatwia aklimatyzację w nowym domu, upraszcza nowemu opiekunowi pierwsze dni obcowania z maluszkiem. Wyprawka zawiera karmę suchą i mokrą oraz żwirek do kuwety zapas na około dwa tygodnie, zabawki, miseczki, transporter, drapaczek.

 ZASADY KTÓRE SĄ PRIORYTETEM PRZY WYBORZE PRZYSZŁEJ RODZINY DLA MALUSZKA:

- nie ma możliwości zakupu kotka na prezent bez wiedzy osoby obdarowywanej
- proszę o upewnienie się czy nikt z rodziny nie ma alergii na sierść 
- w trosce o bezpieczeństwo kociąt w nowym domu proszę o wcześniejsze przygotowanie domu na przyjęcie nowego członka rodziny jak np zamontowanie siatki ochronnej na balkonie
- proszę o dokładnie przemyślenie decyzji, rozważenie co będzie z kotem podczas urlopu itp
- należy pamiętać, że w przypadku spełnienia marzeń dziecka kota  to osoba dorosła będzie się nim opiekować, kilkuletnie dziecko może TYLKO  pomóc :)


 

 

Zakup kociątka odbywa się na podstawie wzajemnego porozumienia między hodowcą a przyszłym opiekunem, potwierdzeniem ustaleń jest podpisanie przez obie strony UMOWY ZAKUPU KOCIAKA z hodowli SEVERUM PL.  Umowa jest sporządzona w dwóch jednakowych egzemplarzach,  zabezpiecza prawa przyszłego opiekuna, chroni kota przed oddaniem go np do schroniska natomiast hodowca potwierdza w niej swoją kompetentność. 

Każdy opiekun wychowanka hodowli SEVERUM PL może liczyć na moją poradę w kwestiach żywienia, pielęgnacji, wychowania bez względu na czas mijający od zakupu kociątka.

Ze względu na pracę zawodową nie mam możliwości utrzymywania z Państwem codziennego kontaktu jednak odpowiem na każde pytanie nie później niż  do 24 godzin w sytuacjach nie ciepiących zwłoki możliwie jak najszybciej.

 

Tutaj wychowankowie Severum *PL spędzają pierwsze tygodnie życia.
 

 

DSC_0048DSC_0006DSC_0050